پژمان بنفشه خواه

پژمان بنفشه خواه چهره‌پرداز سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار پژمان بنفشه خواه می‌توان به فعالیت در سریال قهوه تلخ، سریال یوسف پیامبر و سریال نقطه‌چین اشاره کرد.

پژمان بنفشه خواه کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرد و سال 1382 در سریال نقطه‌چین به کارگردانی مهران مدیری به عنوان چهره‌پرداز فعالیت داشته است.
⭐️گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال قهوه تلخ، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای پژمان بنفشه خواه محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون مهران مدیری، رضا شفیعی‌جم، سیامک انصاری و سحر جعفری‌جوزانی را تجربه کرد.

⭐️پژمان بنفشه خواه در سال 1389 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم پژمان بنفشه خواه در این سال، فعالیت در سریال قهوه تلخ به کارگردانی مهران مدیری محسوب می‌شود.

⭐️شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی پژمان بنفشه خواه فعالیت در سریال قهوه تلخ بوده است. پژمان بنفشه خواه سال 1389 سریال قهوه تلخ به عنوان چهره‌پرداز فعالیت داشته است که توانست با مهارتش، جای خود را میان اهالی فضای تلویزیون مطرح کند. پژمان بنفشه خواه توانست با فعالیت در سریال قهوه تلخ تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگران بزرگ و باتجربه‌ای نظیر مهران مدیری، سیامک انصاری، محمدرضا هدایتی و سحر جعفری‌جوزانی توانست سطح کاری او را متحول کند.

⭐️پژمان بنفشه خواه علاوه‌بر سریال قهوه تلخ، سال 1387 در سریال یوسف پیامبر نیز فعالیت داشته است. پژمان بنفشه خواه این‌بار با فرج‌الله سلحشور یعنی کارگردان سریال یوسف پیامبر و هنرمندانی چون مصطفی زمانی، کوروش زارعی، کتایون ریاحی و محمود‌ پاک‌نیت همکاری داشت.

    پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    فراموشی رمز عبور