درباره کوزو

درباره گروه کوزو

به لطف سابقه رو به رشد مبتنی بر کیفیت بالا و راه حل قابل اعتماد، گروه کوزو به طور پیوسته از پویایی توسعه اقتصادی ترکیه پشتیبانی می کند.
پس درحال حاضر تا به امروز به موفقیت های قابل توجهی دست یافته است، گروه کوزو قصد دارد با ایجاد و اجرای روندها و راه حال های جدید در موقعیت مناسب و زمان مناسب رهبر تمامی صنایع را به دست گیرد. در حال حاضر با پروژه های جدید و نوآورانه, گروه دامنه نگرش و توقعاتش را بالاتر نیز برده است.

تعداد پروژه های تکمیل شده

0+

تعداد کل واحد های مسکونی تحویل داده شده

0+

از زمان تاسیس، این گروه به طور مداوم  به رشد و توسعه اقتصادی ترکیه کمک کرده است. علاوه براین؛ گروه همواره به عنوان نمادی از اعتماد،پیشرفت و موفقیت در صنعت ساخت و ساز خدمت کرده است.


راه حل پروژه و ساختارهای با طول عمر و ماندگاری بالایی که به عنوان مدل برای صنعت تلقی می شوند.
با اتخاذ اصل اساسی ایجاد فضاهای زندگی با دوام، پایدار، کاربردی و زیبایی شناختی، گروه کوزو از زمان تاسیس با پروژه های مسکن ،مدرسه ، بیمارستان و ساختمان های دولتی بزرگ بسیار به توسعه اقتصادی ترکیه کمک کرده است. تا به امروز، این گروه بیش از ۵۰۰ پروژه ساخت و ساز را در سرتاسر کشور به اتمام رسانده است. این گروه با هزاران نفر از کارگران و کارمندان در کسب و کار ساخت و ساز؛ همچنان  به ساخت هزاران واحد اقامتی در سراسر کشور_از استانبول تا اردهان_ برای اداره مسکن ترکیه (توکی) ادامه می دهد. این گروه علاوه بر اهمیت قائل شدن بسیار در کیفیت و ایمنی ساخت وساز ، همچنین مثالی خوب برای دیگر شرکت ها در این صنعت است.

تحولات مسکن معتبر این شرکت در استانبول و آنکارا منعکس کننده دیدگاه های نوآورانه و ایده های اصلی گروه کوزو است. علاوه بر پروژه های با کیفیت بالا و ارزش قابل توجهی که ایجاد می کند، این گروه در استراتژی بازاریابی حرفه ای و رقم فروش بالا نیز برجسته است.

تمامی پروژه های توسعه مسکن گروه کوزو_خانه های اسپرادن، برج های اسپرادن،خانه های ویلایی اسپرادن،محل اقامتی اسپرادن،کوارتز اسپرادن، وادی اسپرادن و دیوان اقامتی اسپردان در استانبول و خانه های دیوان و مرکز خرید دیوان در آنکارا_به لطف طراحی و ساخت باکیفیت بالایشان و مناطق تفریحی زیبا و محیط زندگی ای که برای ساکنان  فراهم می اورند ، موفقیت های بسزایی را بری گروه به ارمغان اورده است. به لطف راه حل های ساخت و ساز دوستدار محیط زیست و نواورانه ،طراحی معماری منحصر به فرد و فضای زندگی هایی که هرکس ارزوی آن را دارد؛ این گروه به برندی تبدیل شده است که همه به دنبال آن هستند.

تاریخ تاسیس

0میلادی

مساحت کل پروژه های ساخت و ساز کامل شده

0میلیون متر مربع

در سال ۲۰۱۴ گروه کوزو کار بر روی سه پروژه جدید با مقیاس بزرگ را آغاز کرد: پروژه دریای مروارید Ataköy که گروه در حال ساخت آن در Ataköy ، استانبول با همکاری با دیار قطری و تنها پروژه هدف طلایی LEED و پروژه Kumru آنکارا در آنکارا می باشد. با این پروژه های جدید گروه کوزو قصد دارد تا موقعیت خوب خود را به عنوان یک رهبر بسیار معتبر تحکیم بخشد.
این شرکت در بین “لیست ۲۵۰ پیمانکار بین المللی برتر” در سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ قرار گرفته است.
دریای مروارید Ataköy که یک پروژه ساحلی در استانبول است نیز توسط مجله فوربز ترکیه در سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ به عنوان پروژه با بالاترین پتانسیل درآمد در استانبول معرفی شده است .
در مسیر هدف دستیابی به محیط زیست پاک تر این گروه از سال ۲۰۰۳ یک تصفیه خانه فاضلاب را ساخته و اداره می نماید و نتیجه آن تسهیل در دسترسی به “آب پاک و میحط پاک” است.
گروه کوزو تمامی فرایند های کسب و کار خود را حول یک رویکرد سازگار با محیط زیست شکل می دهد و این حساسیت زیست محیطی را با پیشبینی سرمایه گذاری برای ورود به تکنولوژی های زیست محیطی که قرار است در آینده به یک کلید کسب و کار تبدیل شود،ادغام می کند. این گروه تمرکز خاصی بر روی عملیات تصفیه فاضلاب دارد تا آب_کلید اصلی زندگی _ را پس از استفاده ی آن در مصارف خانگی و صنعت ؛ پاک و بازیافت کند. با قائل شدن اهمیت بسیار زیاد و اولویت بندی این موضوع، گروه تا به امروز به بزرگترین اپراتور و سازنده تصفیه خانه های فاضلاب در ترکیه تبدیل شده است .
از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۳ این گروه تمام تصفیه فاضلاب اداره İSKİ استانبول را تحت نام شرکت انبوه سازان کوزو انجام داده است.
با آگاهی کامل از مسولیت بزرگ مرتبط با این تعهد، گروه کوزو در طول این زمان برای بهبود استانداردهای زندگی و کیفیت هوا و پاکسازی دریاهای اطراف شهر تلاش بسیاری نموده است.
گروه کوزو کسب و کار خود را به بورسا گسترش داده است و شروع به ارائه عملیات و خدمات تعمیر و نگهداری تصفیه فاضلاب BUSKİ و BUSKİ شرق و غرب و تعمیر و نگهداری تصفیه فاضلاب همیتلر در سال ۲۰۱۲ نموده است.امروز گروه کوزو از طریق سه نیروگاه پیشرفته تصفیه بیولوژیکی چهارنیروگاه پیش تصفیه و پنج ایستگاه پمپاژ،پنج نیروگاه تصفیه و با یک تیم متخصص شامل بیش از ۲۰۰ پرسنل، روزانه ۵۰۰،۰۰۰ مترمکعب فاضلاب را در بورسا تصفیه می کند.
گروه کوزو در سال ۲۰۱۵ به برداشتن قدم های پیشگام در تصفیه فاضلاب ادامه داد و پروژه ای را شروع کرد که روزانه ۴۰۰ تن لجن تولید شده از تصفیه فاضلاب BUSKİ را برای تولید برق در کوره با بستر سیال می سوزاند.
در سال ۲۰۱۶ پیشنهاد مناقصه برای ساخت تصفیه فاضلاب تهران به گروه کوزواعطا گردید . این پروژه با ارزشی بالغ بر ۱۲۵ میلیون یورو توسط بانک توسعه اسلامی تامین می شود. تصفیه خانه فاضلاب در تهران بزرگترین WWTP (تصفیه خانه فاضلاب) در ایران و ظرفیت آن ۵۲۰،۰۰۰ مترمکعب در روز و ۲،۶۰۰،۰۰۰p.e خواهد بود.
۵۷،۰۰۰ واحد مسکونی در ایران تکمیل شده است.پروژه های شهرهای ماهواره ای در شهر های پردیس و پرند در تهران/ایران و خمیس الخشنه، البلدیه و الرغایه در الجزایر ؛ اثبات تلاش گروه کوزو برای کمک به توسعه تنها ترکیه بلکه کل جهان است.با اخذ چشم اندازی جهانی گروه کوزو در نظر دارد تا به طور مداوم فعالیت های خود را در خارج از کشور افزایش دهد.
گروه کوزو با اتخاذ یک رویکرد”توسعه پایدار” در تمام زمینه های فعالیتی که درگیر آن است، خودش را به کار بدون وقفه برای ایجاد یک جهان قابل زندگی تر و بهبود رفاه همه انسان ها اختصاص داده است.

 1. رفع خرابی درب ها و چهارچوب
 2. تعویض شکسته بودن کاشی های آشپز خانه یا حمام و توالت
 3. تعویض قرنیز های خراب
 4. رنگ دیوارهای واحد و رفع ترک روی دیوارها
 5. تعویض شیشه پنجره ها درصورتی که آسیب دیده باشند
 6. تعمیر عایق بندی حمام و توالت در صورت نشتی
 7. تعویض کلیدها و پریز ها در صورت خراب بودن
 8. نصب ۴ رادیاتور (پذیرایی، حمام، خواب۱، خواب۲)

این موارد را کوزو زمانی انجام میدهد که صورتجلسه انتخاب مدیر بلوک را جناب علیپور ارسال کرده و درخواست کنند که ساکنین بلوک به حد نصاب برسد.
در ضمن میبایست حتما مدیر بلوک توسط هیئت مدیره بلوک انتخاب شده باشد که موارد ذیل انجام گیرد :

 1. نصب و راه اندازی ۲ آسانسور
 2. گچ کاری دیواره چال آسانسو
 3. نصب ۳ تانکر ۴۰۰۰ لیتری (۲ تا برای شرب، یکی برای آتش نشانی)
 4. نصب ۲ پمپ آب (یکی برای شرب یکی برای آتش نشانی)
 5. رنگ دیوار های راهرو ها و راه پله ها
 6. تعویض شیشه های پنجره های آسیب دیده راهرو ها
 7. نصب و راه اندازی آیفون
 8. عایق بندی و ایزوگام پشت بام ساختمان
 1. ختصاص کنتور سه فاز برق آسانسور و مشاعات بلوک
 2. اختصاص کنتور آب بلوک
 3. و مواردی از این قبیل…

عنایت داشته باشید که بعد از تحویل بلوک نوسط هیئت مدیره و مدیر بلوک کوزو رسما هیچ تعهدی به خرابیهای بعد تحویل نداشته

با این حال بنا به دستور جناب غفوری تا اطلاع ثانوی وظیفه پشتیبانی از کلیه امور بلوکها اعم از تاسیسات و کلیه موارد فوق الذکر

بعهده کوزو گماشته شده است .

لذا از مدیران خواهشمندیم در هنگام تحویل بلوک از کارشناسان فنی در امور مختلف اعم از مباحث عمرانی – برق – اسانسور و سایر امور

بهره گرفته تا دچار خسران و زیان به خود و سایر خانوارهای بلوک نشوند.

فراموشی رمز عبور